loading

تاچ پنل

_

تاچ پنل و کاربردهای آن در خانه

_
_

نقش تاچ پنل ها در خانه های هوشمند

_

تاچ پنل ها به صورت کلی برای کنترل و برنامه ریزی قسمت های مختلف خانه اعم از : سیستم های روشنایی، سرمایشی و گرمایشی، پرده ها، شیرهای ورودی آب یا گاز یا حتی استفاده به عنوان یک آیفون تصویری از آن استفاده کرد مدل هایی وجود دارند که می توانند این تصویر را به گوشی شما هم منتقل کنند. تصویر فردی که در پشت درب ایستاده یا هر دوربین دیگری که در خانه قرار داده اید و به این سیستم متصلش کرده اید.

بحث امنیتی که از مهم ترین موارد می باشد نیز در این تاچ پنل ها گنجانده شده اند. می توانید با استفاده از سناریوهایی که به صورت پیشفرض بر روی آن ها تعریف شده سطح امنیتی خانه خود را تنظیم کنید. بحث مهم بعدی بحث حفاظت می باشد که با وجود سنسورهای مختلف اعلام حریق، نشت گاز یا کنترل کننده ی درب ها می باشد که حادثه را قبل از وقوع خبر می دهند. موضوع جالب بعدی این است که به کمک این تاچ پنل ها می توان آبیاری منزل را انجام داد یا حتی وضعیت پرده های منزل را تغییر داد.

_

امکانات تاچ پنل ها و کاربرد آن ها

_

کاربرد تاچ پنل ها چیست؟
با استفاده از صفحه نمایش لمسی (touch panels) تمامی نواحی و امکانات خانه به صورت یکجا قابل کنترل میباشد.

علاوه بر این مورد بر برخی از مدل ها ، صفحه نمایش نقش سرور مرکزی را نیز برعهده دارد.

تاچ پنل ها چه امکاناتی دارند؟
صفحه نمایش لمسی (touch panels) علاوه بر زیبایی و استفاده آسان امکاناتی نظیر پخش موسیقی به صورت آنلاین یا افلاین، امکان اتصال فلش جهت پخش موسیقی ، کنترل بخش های مختلف خانه به صورت جامع را دارا میباشد.

امکانات این صفحات لمسی در برند های مختلف متفاوت است.

صفحه نمایش لمسی (touch panels) در اندازه ها و شکل و شمایل مختلف و در برندهای متنوعی تولید میشود.