loading

کلید تک پل لمسی ویراد

کلیدهای تک پل ویراد با قاب پلکسی به راحتی جایگزین کلیدهای سنتی قدیمی میشوند.کاربری آسان ، سازگاری مناسب با محیط ، استفاده در مکان های مدرن ، طراحی در دو رنگ سفید و مشکی، ابعاد کلید 85*85*35 میلی متر،قابلیت استفاده در ولتاژ 180 تا 240 ولت ، دارای گارانتی 6ماه تعویض .

در کلیدهای لمسی موضوعی که اهمیت دارد حساسیت بالای لمسی کلید میباشد که کلیدهای لمسی ویراد قابلیت کنترل با حساسیت لمس بالا را دارا می باشند و گذشت زمان نیز این حساسیت بالا را کاهش نمی دهد.

  • صفحه ی خازنی حساس و پیشرفته
  • نور پس زمینه ی LED جهت تشخیص در شب
  • قابل استفاده برای کلیه لامپ ها وچراغهای موجود در بازار
  • جریان مجاز عبوری 1.3 آمپر می باشد .(300w)

توضیحات

کلید تک پل ویراد با قاب پلکسی به راحتی جایگزین کلیدهای سنتی قدیمی میشوند.کاربری آسان ، سازگاری مناسب با محیط ، استفاده در مکان های مدرن ، طراحی در دو رنگ سفید و مشکی، ابعاد کلید 85*85*35 میلی متر،قابلیت استفاده در ولتاژ 180 تا 240 ولت ، دارای گارانتی 6ماه تعویض .

در کلید تک پل لمسی موضوعی که اهمیت دارد حساسیت بالای لمسی کلید میباشد که کلیدهای لمسی ویراد قابلیت کنترل با حساسیت لمس بالا را دارا می باشند و گذشت زمان نیز این حساسیت بالا را کاهش نمی دهد.

  • صفحه ی خازنی حساس و پیشرفته
  • نور پس زمینه ی LED جهت تشخیص در شب
  • قابل استفاده برای کلیه لامپ ها وچراغهای موجود در بازار
  • جریان مجاز عبوری 1.3 آمپر می باشد .(300w)

کلید های لمسی ویراد با صفحه حساس لمسی از جنس پلکسی ویا شیشه مقاوم و ضد خش تولید گردیده و زیبایی منحصر به فردی به فضای منزل و محیط کار شما می بخشد.این کلیدها به راحتی داخل قوطی های متداول دیواری به وسیله دو عدد پیچ متصل می گردد .

اندازه کلید های هوشمند ویراد 86*86 و به عمق 33 میلیمتر می باشند.همچنین نور پس زمینه LED آن کمک به پیدا کردن کلید در مکان های تاریک می نماید.کلید های هوشمند ویراد شامل 6 ماه گارانتی می باشد.با توجه به اینکه استفاده از سیستم های هوشمند و مدرن در منزل و اداره ها بسیار مورد توجه قرار گرفته است بنابراین استفاده از تجهیزاتی که راحتی و رفاه بیشتری را برای کاربر فراهم می کند اهمیت بالایی یافته است.محصولات هوشمند ویراد و آسایش را در زندگی مدرن امروزی به شما هدیه می دهد.

کلیدهای لمسی ویراد

سایر محصولات